Děti si chtějí hrát, ale musí se učit.

Nabízíme pro ně obojí. Díky moderním technologiím je dnes možné víc než kdy jindy naplnit Komenského krédo škola hrou.

Popis

Projekt EDULABIA, jehož cílem je využití IT technologií ve výuce, nabízí učitelům výukovou aplikaci, se kterou prožijí vyučovací hodinu aktivně, která motivuje děti k poznávání a současně slouží učiteli jako nástroj k uskutečnění jeho vyučovacího plánu.

Fyzika Kolosy


Přitom to není nástroj, který by předurčoval přesnou podobu hodiny. Naopak jsme se snažili, aby měl učitel svobodu v tom, jak projekt EDULABIA využije. Výhodou je, že není nutné projít celý obsah, aby vás systém pustil dál. Vy máte tu možnost povolit jen vybraný obsah, aby se vám žáci nezatoulali, kam nemají.

Fyzika Fyzika


Ke každé kapitole nabízíme kvíz (test), který je možné spustit samostatně. Výsledky získá učitel automaticky ze všech tabletů ve třídě.

egypt re


Je jen na učiteli, o jaké informace výuku sám rozšíří. Další výhodou je, že vše naleznete v jedné aplikaci – žádná složitá instalace několika aplikací.


Dostupnost


Aplikace EDULABIA je dostupná pro všechny hlavní mobilní platformy. Ke stažení zde:

Rozsah

Naším cílem je pokrýt postupně celý rozsah výuky na základní škole. Aktuální obsah je průběžně doplňován, testován a vylepšován. Výhodou je, že vše naleznete v jedné aplikaci – žádná složitá instalace několika aplikací.

Zatím Edulabia obsahuje následující předměty